603 424 588

Chalupa u Veselí nad Lužnicí

FOTOGALERIEREZERVACEKONTAKT

Chalupa u Veselí nad Lužnicí

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na internetových stránkách naší Jihočeské chalupy.

Poloha:  Atraktivní chalupa (bývalý statek) se zastřešeným solárně vyhřívaným bazénem na samotě u lesa a rybníka u obce Bzí, 15 km od Veselí nad Lužnicí v jižních Čechách.

Vybavení   

4x vybavená kuchyně s posezením, obývací pokoj s krbem a BTV-SAT, 4 ložnice (3/2, 1/3), 4x koupelna se sprchovacím koutem a WC, topení kombinované (krb, elektrické). Volné prostranství, uzavřený dvůr, zastřešený solárně vyhřívaný bazén 8x4x1,5 m, stylové zastřešené grilpárty s posezením, venkovní gril, zahradní nábytek, terasa. Parkování u objektu, domácí zvíře ano. Každý apartmán má svůj vlastní vchod.

Rekreace   

Nejbližší možnost koupání v bazénu u objektu, aquapark Hluboká nad Vltavou 28 km (skluzavka, tobogán, chrliče vody, protiproud, vířivka), další aquapark v Jindřichově Hradci, Táboře, Českých Budějovicích. Cykloturistika po značených trasách v CHKO Třeboňsko. Výlety do okolí: zámek a hrad v Jindřichově Hradci, zámek Hluboká nad Vltavou, zámek Červená Lhota ležící na malém ostrůvku uprostřed rybníka, úzkokolejka Jindřichův Hradec - Nová Bystřice, hrad Kámen, zřícenina hradu Choustník, rybník Rožmberk, Chýnovská jeskyně, Krýzovy jesličky v J. Hradci (největší mechanický betlém na světě).

  • Stravování
  • Restaurace i obchod 4 km.

Máte nějaký dotaz?

Napište nám, my se ozveme a rádi Vám pomůžeme.

Služby

  • Atraktivní chalupa (bývalý statek)
  • Solárně vyhřívaný bazén
  • Na samotě u lesa
  • Každý apartmán má svůj vlastní vchod

Fotogalerie

Kontakty

Jméno*:
Telefon:
E-mail*:
Zpráva:

* - povinné pole

Adresa:
Bzí 26
39365 Dolní Bukovsko

tel.: 603 424 588

mail: stastny.sobeslav@tiscali.cz